CYRON WULF FALCO LINE

Plemeno: Bílý Švýcarský Ovčák
Narozen: 6.9.2015
CMKU/ACO/3582/15
DKK 0/0
DLK 0/0
DM N/N

Zkoušky: BH, ZZO, ZOP, CANISTERAPEUTICKÉ ZKOUŠKA

Kastrovaný pes
Dárce krve pro Animal Clinic Praha, Vetcentrum Stodůlky Praha a Jaggy Praha 

Cyron se narodil dne 6.9.2015 brzy ráno, konkrétně v 4:55. Porodní váha byla 530g. V tu dobu už jeho matka Elynka pečlivě omývala jeho o chvilku starší sestřičku. Jak se ale ukázalo, mamince Elynce dvě štěňátka nestačila a tak po delší přestávce se na svět podíval ještě jeden pejsek. A to už Elynka věděla, že stačí. Takže v celém vrhu jsou dva pejsci a jedna fenečka. Jmenovitě Cyron Wulf Falco Line, Coudy Falco Line a fenečka Canis Ronja Falco Line.
(Coudy, Canis Ronja a Cyron Wulf)
 

S Cyronem se věnujeme sportovní kynologii již od 11. týdnů věku. Od jeho 4. měsíce jsme se začali jezdit na první kousačky. U Cyrona se projevil kořistnický pud tak mu nedělá problém odkousat na rukáv, později i na ringo.
 

V Září 2016 jsme se poprvé s Cyrem zůčastnili ringo tréninku pod EDDC. (Extreme Dog Defence Club) v Pnětlukách. Poprvé tak jsme zkusili ringo trénink - služební kynologii. Od té doby jsme střídali ringo a rukáv.
 

S Cyronem se tedy věnujeme klasické sportovní kynologii - máme složené zkoušky ZZO, ZOP i BH-VT, koušeme jak na rukáv, tak i na ringo.
Naši figuranti jsou Jan Srb, Pavel Urban, Jan Chochola, Václav Kuncl, aj.
Cyron je relativně všestranný pes, poslední dobou ale nad výcvikem vyhrává pomoc lidem prostřednictví canisterapie.